Category Archives: Burzy A Obchod

Cryptsy zastavilo obchodování a výběry bitcoinů. Bankrot?

Burza Cryptsy končí

Po měsících nejistoty, kdy přetrvávaly potíže zákazníků s výběry bitcoinů z účtů na bitcoinové burze Cryptsy, tato populární platforma specializovaná na obchod s altcoiny zřejmě končí.

BTC-E a margin trading – hoax, nebo nový byznys model?

burza btc-e margin trading

Spustí burza BTC-E novou obchodní platformu? Podle serveru themerckle.com dnes spustila populární burza BTC-E nový server xbtce.cc, pod tímto názvem má údajně fungovat bitcoinová burza zaměřená na pákové obchodování – margin trading.

Manipulaci kurzu bitcoinu možná řídil šéf MtGox

manipulace mtgox

Vyšetřovatelé odhalují detaily kolem trading robota MtGoxu Před pár dny to byl rok, kdy neslavně skončila kdysi největší burza MtGox. A stále není jasno nejen v tom, kam zmizely bitcoiny

Česká burza BitStock dobývá trh s bitcoiny, dosáhla obratu 20 milionů

logo_stin

Když byla před více než rokem vykradena česká bitcoinová burza BitCash, nevypadalo to s obchodováním s bitcoiny v Čechách příliš optimisticky. Trh zachvátila nedůvěra a otázky kolem bezpečnosti odrazovaly každého, kdo byť jen uvažoval o Read More …

Bitfin umožní podnikatelům v ČR přijímat platby v bitcoinech!

fcb logo

Nová česká služba Bitfin se zabývá zpracováváním bitcoinových plateb.  Bitcoiny mohou být použity na platbu za jakékoliv zboží nebo služby. Pro podnikatele je služba zcela zdarma.

Post Navigation