BTC-E a margin trading – hoax, nebo nový byznys model?

Spustí burza BTC-E novou obchodní platformu?

Podle serveru themerckle.com dnes spustila populární burza BTC-E nový server xbtce.cc, pod tímto názvem má údajně fungovat bitcoinová burza zaměřená na pákové obchodování – margin trading. Tedy přímá konkurence burzy Bitfinex.com, nebo OKCoin.

Jde ovšem o neověřené zprávy, které se poprvé objevily dnes odpoledne na bitcoinovém vlákně Redditu, s odkazem na reklamní link btc-e, který byl aktivní pouhých několik minut. Jakmile tuto zprávu uživatel redditu fiat4lyfe zveřejnil, stránka xbtce.com byla buď odstraněna, nebo „spadla“ pod masivním náporem zvědavců. V současné chvíli zde najdete jen klasické oznámení: HTTP Error 503. The service is unavailable.

V době, kdy bylo možné na stránky vstoupit, zde mělo být k vidění následující oznámení:

xbtce margin trading

Layout stránky xbtce.cc a samotné obchodování má vypadat takto:

burza xbtce.cc a btc-e

BTC-E je jedna z nejstarších kryptoměnových burz, na které se kromě bitcoinu obchoduje také s některými altcoiny – Litecoin, Namecoin a Peercoin jsou ty nejznámější. Ačkoliv je vlastnická struktura dost nejasná, burzu mají údajně ovládat dva ruští majitelé a servery jsou lokalizovány v Bulharsku, jedná se o velmi oblíbenou a populární službu, hojně využívanou nejen ruskými tradery, ale i mnoha spekulanty z celé Evropy. Unikátní je také „trollbox“, chatovací okénko, které je často zábavnější než samotné obchody..

Spuštění podobné služby s možností shortování a margin tradingu, navíc s novým a vylepšeným API, by zcela jistě mělo vliv na zvýšení obchodních objemů a dalším nárůstu uživatelů. Zatím však není jisté, jestli se skutečně jedná o expanzi BTC-E a nový obchodní model, demo provoz, nebo pouhý hoax a možný tah konkurence. Počkejme pár dní…

zdroj: btctip.cz

Share Button

About Karel Fillner

O kryptoměny se zajímám od r. 2012. Nejdřív jen v rámci tradingu, denního obchodu s obrovskou mírou volatility na trhu. Poslední rok objevuji další příležitosti, které přicházejí s raketovým růstem popularity bitcoinu, litecoinu, ale i dalších "altcoinů". Organizuji prezentace na téma bitcoin, školím zájemce o ziskové obchodování, bloguji a snažím se o popularizaci kryptoměn - a dost mě to baví :-) Karel Fillner - www.btctip.cz Donate - tips: 164SuvTispicxLXsbGczLXBQkG9MV4M8D3

4 comments
jawijox
jawijox

Like Jose implied I am surprised that any one able to profit $8307 in a few weeks on the 

computer.why not try here.............          http://tinyurl.com/Eseycash


bajuci
bajuci

My Uncle Lucas got a stunning white Hyundai Azera Sedan just by parttime work from a

laptop... This Site.....................pajama-job.com

harabazesi
harabazesi

like Timothy answered I am amazed that someone able to make $7869 in four 

weeks on the computer .........

 see more.......................................................www.jobideas4.com

tetum
tetum


just as Ashley replied I'm stunned that people able to earn $9967 in four weeks on the 

internet .

www.extra.jobss1.comᴵᴵᴵᴵᴵᴵᴵᴵᴵ

Post Navigation